Kubík a.s.


O programech

Kubík a.s.Dotační programy → O programech

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM, STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY A ROZPOČTEM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Evropský sociální fond ČRThe European Union On-LineMinisterstvo práce a sociálních věcíCzech Republic - Official WebsiteMagistrát hlvaního města Prahy

Společnost Kubík a.s. přikládá velký význam vzdělávání svých zaměstnanců. Cestovní agentura společnosti Kubík a.s. založená v roce 2005 zabývající se poskytováním služeb v cestovním ruchu v hlavním městě Praze bude rozšiřovat svoji stávající činnost o poskytování služeb v oblasti incomingu.

Společnost Kubík a.s. získala v srpnu pro rozvoj této činnosti dotaci se státního rozpočtu ČR v rámci Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3 regionu NUTS 2 hlavního města Praha spolufinancovaného ze státního rozpočtu ČR, rozpočtu hlavního města Prahy a Evropského sociálního fondu.

Celková částka získané dotace na projekt „Vzdělávání a rozvoj odborných znalostí zaměstnanců cestovní agentury Kubík a.s.“ v rámci grantové schématu Rozvoj lidských zdrojů cestovního ruchu v hlavním městě Praze činí 2.075.440 Kč. Projekt bude realizován v období září 2006 – srpen 2008.