Kubík a.s.


Velkoobchod potravin

Kubík a.s.O společnosti → Velkoobchod potravin

Velkoobchod potravin

Za celé desetileté působení velkoobchodu se snažíme realizovat hlavní cíl společnosti Kubík, a.s., a tím je snaha mít pouze spokojené zákazníky. Ve všech organizačních úsecích - obchodním oddělení, skladu, expedici a dopravě, pracují lidé, kteří věnují velké pracovní úsilí a nasazení k tomu, aby se zboží efektivně a ve správném čase dostalo od výrobců do Vašich prodejen a provozoven v krajích Pardubickém, Hradeckém a od začátku tohoto roku i v Praze.

Mnoha způsoby se snažíme usnadnit našim zákazníkům komunikaci a spolupráci s naší společností. V celém regionu působí každý den tým ochotných a vyškolených obchodních zástupců, kteří jsou vybaveni veškerými znalostmi o sortimentu, úplnými ceníky, katalogem s celým sortimentem, letáky s nabídkovými akcemi a vzorky. U telefonních přístrojů, faxů a „zelených" linek s Vámi komunikuje několik operátorů. Jsme schopni Vám poskytnout i počítačový program pro co nejsnadnější a nejrychlejší objednání zboží, získávání přehledu o cenách, stavech skladu a nabídkových akcích přes internet.

Každý měsíc pro Vás připravujeme letákové akce s cenově zvýhodněným zbožím zaměřeným na konkrétní roční období, svátky a Vaše potřeby. Pokud máte zájem akční nabídku odebírat, stačí vyplnit dotazník po kliknutí na tento odkaz.

Dvakrát v kalendářním roce pořádáme pro Vás obchodní a prezentační výstavu, na které vystavují naši nejdůležitější dodavatelé a kde můžete zakoupit zboží za velmi atraktivní ceny.

Katalog zboží je publikace, která si klade za cíl, předat Vám dostatečné množství informací v jasné a srozumitelné formě o základním sortimentu, který je nabízen naším velkoobchodem. Katalog jsme vytvářeli tak, aby Vám co nejvíce pomohl při výběru výrobků a zboží, které bude zcela splňovat Vaše přání a potřeby.

Přejít na prezentaci: http://www.kubik.cz/velkoobchod/