Kubík a.s. - Velkoobchod potravin

Leták na Váš e-mail

Využijte nabídku k zasílání e-mailové verze letáku s výhodnými nákupy v síti prodejen Kubík.

Obchodní podmínky

Home > Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

V případě, že využijete naší nabídky a přistoupíte na výhodnou spolupráci s naší společností, nabízíme Vám plnosortimentní velkoobchod potravin a základní sortiment drogerie s působností v celém regionu východních Čech a hlavního města Prahy.
Velkoobchod Pardubice - Popkovice má ve své nabídce minimálně 5 500 výrobků nejen od hlavních dodavatelů Vitana, Opavia, Nestlé, Hamé, Podravka, Tchibo, Karlovarské vody, Jacobs. Každý týden (možno i dvakrát týdně) s Vámi sepíše obchodní zástupce při své návštěvě objednávku. Objednávat zboží je možné též telefonicky - zelená linka 800 800 600, faxem, e-mailem, písemně.
Zboží Vám bude dodáno do 48 hodin od objednání, nabízíme doobjednávky jednotlivých druhů zboží.
Splatnost faktur dle smlouvy. Možnost získání bonusu při platbě v hotovosti. Poskytujeme zpětně slevy za množstevní odběr dle odebraného zboží. Společnost Kubík a.s. poskytuje záruku, že po dobu trvání záruční lhůty si zboží zachovává obvyklé vlastnosti. Reklamace přijímáme při přejímce zboží, nejpozději do 48 hod. Dodávku zboží realizujeme v domluvený den a v přibližný čas nákladními auty Mercedes, Renault, Avia.
Těšíme se, že i Vy budete patřit mezi naše spokojené zákazníky, kterými jsou například potraviny Cink Polička, školní jídelny Litomyšl, diskont Lev Borová, Travel Catering Praha, potraviny Adámek Ústí, atd.

Ke stažení:

Kupní smlouva,
kupni-smlouva.doc (31 kB)