Kubík a.s. - Velkoobchod potravin

Leták na Váš e-mail

Využijte nabídku k zasílání e-mailové verze letáku s výhodnými nákupy v síti prodejen Kubík.

Volná místa

Home > Volná místa

Aktuálně nabízíme tato volná místa

SKLADNÍK pro velkoobchodní sklad Pardubice - Popkovice

Pracovní náplň:
* příjem, vychystávání, manipulace a kontrola zboží
* spolupráce při zajišťování chodu skladu
* péče o zorganizovanost a čistotu skladu

Požadujeme:
* samostatnost, zodpovědnost
* trestní bezúhonost

Nabízíme:
* stabilní zaměstnání
* jednosměnný provoz, volné víkendy

Zájemci o toto místo mohou zaslat svůj životopis na e-mail: expedice@kubik.cz, p. Kučera

ŘIDIČ sk. C pro velkoobchodní sklad Praha 9 a  ŘIDIČ sk. C pro velkoobchodní sklad Pardubice-Popkovice

Požadujeme:
* vyučení v libovolném oboru
* ŘP skup. C, praxe v řízení vozidla 6t
* platný profesní průkaz, platné lékařské osvědčení

Nabízíme:
* pracovní doba PO-PÁ

Očekáváme kvalitní, svědomitou práci a loajalitu k firmě.

Váš životopis prosím zašlete na e-mail:
chalupny.m@kubik.cz pro oblast Praha - p. Chalupný
expedice@kubik.cz pro oblast Pardubice - p. Kučera