Bezpečný nákup

Zajišťujete nákupy pro své známé, příbuzné nebo lidi ve Vašem okolí? Rádi vám je přichystáme k vyzvednutí ve vaší nejbližší prodejně potravin Kubík.

Ve spolupráci s Vaším městem, institucí, domovem pro seniory, nabízíme možnost přípravy nákupů obyvatelům, kteří to primárně potřebují.

Jak to funguje?

Do 10 hodin ráno nám mailem, nebo telefonem sdělíte jaké zboží chcete připravit a my Vám je na prodejně nachystáme. Jakmile bude vše připraveno, zavoláme Vám a Vy si nákup jednoduše u nás vyzvednete.  

Kontaktní formulář naleznete níže

Kontakty pro přípravu nákupu / navázání spolupráce / chcete se stát dobrovolníkem:

Mobil: 775 873 902, e-mail: vasnakup@kubik.cz

PDF letáček ke spolupráci 

Tuto službu poskytujeme ZDARMA. Nákup zaplatíte při vyzvednutí. Ceny jsou stejné jako ve Vašem obchodě Kubík.

Hledáme dobrovolníky pro zajištění dopravy nákupů lidem, kteří to potřebují. 


Kubík Klub

Pokud nejste ještě součástí Kubík Klubu, rádi Vás do něho zaregistrujeme. Získáte řadu výhod. Více informací na stránce klubu. Registrační formulář naleznete zde.
 
 
 
 


 


Pokud jste zástupce obecního úřadu, radnice, domova pro seniory a nebo chcete nachystat svůj nákup, neváhejte se nám ozvat pomocí kontaktního formuláře, nebo na mailu 

vasnakup@kubik.cz či telefonu 775 873 902. 


Reference

Se supermarketem Kubík spolupracujeme od počátku pandemie. Každý den přijímáme telefonicky do 10 hodin objednávky, ty následně emailem odesíláme do obchodu a v 11 hodin máme připraveny nákupy v taškách a můžeme tak ihned rozvážet klientům využívajícím tohoto systému pomoci. Služba je rychlá a spolehlivá. Je jasné, že ne vždy přesně naplníme přání klientů co se týče sortimentu, ale zatím jsem nezaznamenal jedinou stížnost. Spolupráce je bezchybná.

Díky všem, kdo se na ní podílejí.

Radomil Kašpar, místostarosta města Litomyšl

------

Nabídka od Kubíka a.s. nás před 2 týdny zaujala, a protože pracujeme jako sociální pracovnice v Domově pro seniory, rozhodly jsem se ji využít. Vzhledem k tomu, že zajišťujeme nákupy přibližně pro 130 uživatelů – 2x týdně, je pro nás systém – odeslat seznam požadovaných nákupů a pro připravený nákup (včetně vyúčtování) po telefonické domluvě potom přijet – velká úspora času.

Personál prodejny Kubík nám vždy vyjde vstříc s našimi požadavky, reagují na naše upřesnění ohledně jednotlivých nákupů, při převzetí nákupu a placení jsou vždy ochotní.

Tímto můžeme spolupráci s prodejnou Kubík a.s. jen doporučit.

S pozdravem

Bc. Soňa Ptáčková, DiS., DPS U Kostelíčka Pardubice

------

Jako poskytovatelé domova pro seniory musíme našim klientům zajistit i nákup potřebných věcí, o které nás klient požádá. Dříve jsme museli složitě jezdit nakupovat věci do marketů, stálo nás hodně času najití všech věcí a bylo také velmi složité rozúčtovávat věci pro jednotlivé klienty, ochota některých pokladních nebyla příliš velká. Hodně času jsme také věnovali rozdělování věcí a vytváření účtenek pro jednotlivé klienty. V době koronavirové krize se tato naše povinnost stala ještě složitější, neboť personál, který nákupy zajišťoval byl tak více ohrožen a navíc pak chyběl tady v domově při běžné péči. Bylo to celé opravdu velmi složité, zdlouhavé a zatěžující. A pak přišla nabídka od Kubíka. Musím zde velmi pochválit přístup paní Kopecké, která byla velmi ochotná, vysvětlila nám možnosti spolupráce, hledali jsme cestu, jak nejjednodušeji nastavit systém předávání seznamů nákupů. Hned po prvním nákupu jsme byli nadšení. Stačilo poslat seznam potřebných věcí rozdělených tak, jak si jednotliví klienti přáli. Ráno jsme tento seznam odeslali a odpoledne jsme si již jeli do prodejny Kubík pro zboží, které bylo rozdělené dle jednotlivých klientů a přiložená účtenka ke každému klientovi. Takže nákupy pro naše klienty rázem zajišťujeme za třetinovou dobu. Jsme za tuto pomoc velmi vděčí, neboť ušetřený čas můžeme věnovat našim klientům. A protože se spolupráce opravdu osvědčila, tak v ní budeme určitě pokračovat i po skončení této nelehké situace.

Ještě jednou děkujeme všem z Kubíka, kteří se na naší spolupráci podílejí.

Mgr. Monika Kopecká, vedoucí Domova pro seniory Dubina


Spolupracujeme

Město Litomyšl
Ledax Vysoké Mýto o. p. s.
Domov pro seniory U Kostelíčka Pardubice
Domov pro seniory Dubina Pardubice